Hlavní navigace

Názor k článku Payment Request API: informace o platební kartě bezpečně v prohlížeči od Filip Jirsák - Jsi zdravý? Ano, jsem, děkuji za optání. To, že...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 15. 10. 2017 13:50

  Filip Jirsák

  Jsi zdravý?
  Ano, jsem, děkuji za optání. To, že moc netušíte, o čem píšete, takže jsou to takové mlhavé nic neříkající věty, není můj problém.

  2x jsem ti napsal, že mi vadí, když se platební API přesunje do browseru uživatele,
  Ano, opakujete to stále dokola, že vůbec netušíte, o čem je řeč, a tak jste si vymyslel pohádku o přesunu jakéhosi platebního API. Musíte ale uznat, že jsem vám dal příležitost vzít ten blábol zpět a napověděl jsem vám, že když píšete o nějakém přesunu někam, měl byste také vědět, odkud se přesouvá.

  Takže si nebudeme dál nalhávat, že jste tou větou o přesouvání platebního API něco myslel. Ne, nemyslel, prostě jste něco plácnul. Takže logicky nemůžete napsat, jaké konkrétní platební API se někam přesouvá, protože žádné takové API neexistujue, A nemůžete napsat ani odkud se přesouvá, protože ani nad tím jste nepřemýšlel.

  Ale co na tom k...a nechápeš
  Nechápu, že pořád melete něco o přesouvání nějakého platebního API, když nedokážete napsat, odkud se přesouvá a o jaké platební API jde.

  podsouvat mi takové krávoviny?
  Já vám ty krávoviny nepodsouvám, tu krávovinu o přesouvání platebního API jste napsal vy sám, na začátku komentáře jste se k tomu přiznal.

  A srovnávat věty, že když v ní použiju "browser" a tak je to to samé jako každá věta kde je nějaký "brovser/proh­lížeč"? Nejsi retardovaný? Vy si stěžujte, že vám něco podsouvám. Kde jsem napsal, že každá věta, kde je napsané browser/prohlížeč, znamená to samé, co jste napsal vy? Nikde. Já jsem srovnával vaše dvě věty:
  • Jenom píšu, že se mi nezdá takové zapojení klientského browseru.
  • Kde jsem napsal že do toho nemá být browser vůbec zapojen?
  Připadá vám, že ty věty mají společné jenom to, že se v nich vyskytuje slovo „browser“? Není to spíš tak, že jednou je v té větě „takové zapojení“, přičemž se to „takové“ neodkazuje k ničemu v předchozím textu, nebo-li je to špatně napsaná věta a čtenáři nezbývá, než si domýšlet, co jste tím „takové“ asi tak mohl myslet? Zatímco v druhé větě je slovo „vůbec“, které, pravda, vylučuej jakékoli „takové“ zapojení. No, myslel jsem, že třeba vysvětlíte, co jste tím „takové zapojení“ myslel. Jenže to jsem vám zase podsunul, že jste tím něco myslel, což byla chyba.