Hlavní navigace

Názor k článku Payment Request API: informace o platební kartě bezpečně v prohlížeči od Filip Jirsák - Takže, podle tebe, pokud neimplementuju vlastní API pro...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 15. 10. 2017 14:19

    Filip Jirsák

    Takže, podle tebe, pokud neimplementuju vlastní API pro Amazon, Google ... a banky tak nesmím mít názor a když ještě ke všemu nesouhlasí s tvým, tak na to musím mít snad vlastní RFC.
    Vy si stěžujte, že vám něco podsouvám…

    Názor můžete mít, to vám nikdo nebere. Problém není v názoru, ale v tom, že píšete o jakémsi „přesouvání platebního API“ jako o faktu, přičemž jste si ve skutečnosti jak to přesouvání tak to platební API vymyslel. A nevymyslel jste si to zas až tak dobře, když vás nenapadlo ani to, že byste si u přesouvání měl také vymyslet, odkud se to přesouvá, a u platebního API, co to API dělá a mezi jakými dvěma stranami je to rozhraní.

    A pokud se přece jennom ozvu a nenechám si vnutit nějaké domělé závěry o mém názoru, tak jsem troll?
    Ne, troll jste proto, že jste si vymyslel nějaký nesmysl, a když jsem se nejprve zeptal na detaily toho nesmyslu a následně vyjádřil názor, že je to nesmysl, místo abyste ten nesmysl opravil, začal jste mi podsouvat věci, které nedělám – na rozdíl od vás.

    vydereš 2 slova z věty a pak o každé větě která obsahuje ty samé slova vrdíš že je ta samá
    Kde jsem tohle tvrdil? Aha, nikde, to mi zase jen něco podsouváte. Já jsem tvrdil, že dvě konkrétní věty znamenají prakticky to samé. To je úplně něco jiného, než vámi podsouvané tvrzení, že každá věta obsahující dané slovo, znamená to samé. Pokud ty dvě konkrétní věty, které jsem srovnával, podle vás neznamenají to samé, nemělo by přece být nic jednoduššího, než napsat, v čem je mezi těmi větami rozdíl. Chápu, že to ve vašem konkrétním případě je obtížné, protože ta vaše první věta byla špatně česky a ta druhá věta je jeden z jejich možných překladů do češtiny. Tak jste ale aspoň mohl snažit a nevysvětlovat ten rozdíl na větě, kterou jste napsal, ale na větě, kterou jste chtěl napsat.