Hlavní navigace

Názor k článku Postřehy z bezpečnosti: 300 GB milostných podvodů od Petr M - Předpokládám, že zákazníci AM jspou plnoletí a svéprávní....

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 8. 2015 8:34

    Petr M (neregistrovaný) ---.honeywell.com

    Předpokládám, že zákazníci AM jspou plnoletí a svéprávní. A pokud jsou zadaní, pravděpodobně někdy mluvili s partnerem/par­tnerkou o nevěře. A málo kdo neví, jak jeho společnost reaguje na nevěru (US politici se mohli podívat, jak se měila podpora Clintona apod.) Takže předpokládejme, že registrovaný člověk zná riziko prozrazení a podstupuje vše dobrovolně.

    Pokud ví, že v případě prozraení nezbude než se zabít, stopnout kariéru nebo se nechat dle předmanželské smlouvy připravit o všechno krom spoďárů co má na sobě a přesto takhle riskuje, tak je to jeho rozhodnutí, jeho debilita a jeho boj a jeho boj.

    Jiná věc je, pokud někdo založí účet jeho jménem. Prý AM neověřuje při registraci adresu - viz článek na Lupě. Tam by člověk měl mít aspoň teoretickou možnost se domáhat veřejné omluvy a odškodnění po firmě, která AM provozuje. A pokud se takových liddí najde dostatek a podají hromadnou žalobu, bude výsledek zajímavý.