Hlavní navigace

Názor k článku Postřehy z bezpečnosti: cenu za nejdivnější „chytré“ zařízení vyhrává… od 87vdf4vg82 - @Zdeno Sekerák Máte to chápat tak, jak je to...

 • 12. 10. 2020 15:34

  87vdf4vg82

  @Zdeno Sekerák

  Máte to chápat tak, jak je to tam napsané. Prostě v té době odstartoval Trump obchodní válku s Huawei. Neumíte snad číst, že tam vidíte něco o nějaký pověstných elitách?

  Ale my víme. Opět jste nám sem přišel udělat politické školení o tom kdo jaký je, čemu máme věřit a blá blá blá ... A to jsem ještě schválně napsal D.T. aby to bylo přehlédnutelné.

  Při té příležitosti bych Vám připmněl Vaše vlastní slova z minulého týdne, jak hrozné, že se vždycky někdo přižene s tou onou propagandou:


  Souhlas. Problem je ze propaganda uz prolezla kazdou profesii. A tak se nekdo utrhne zacne pricet do komentaru svou pravdu. No a pak to uz samozrejme jde samo.
  My co jsme odkojeni facebookem uz to zname. Nejde se tomu vyhnout a vzdy pred volbama prilitnou trolove kteri z cehokoliv udelaji kulturni valku. Na root to bylo jeste donedavna v klidu ale uz to objevili i tady.
  Jestli si myslite ze jste to presne vy co znate pravdu a ulevi se vam kdyz to sem napisete aby jste nam otevreli oci ... jste na omylu. Delate jenom zadarmo pesaky v neci hybridni valce.

  12. 10. 2020, 15:34 editováno autorem komentáře