Hlavní navigace

Názor k článku Postřehy z bezpečnosti: cenu za nejdivnější „chytré“ zařízení vyhrává… od 87vdf4vg82 - "Aha, takže váš dnešní komentář ve 14:00 nebyl...

 • 13. 10. 2020 18:50

  87vdf4vg82

  "Aha, takže váš dnešní komentář ve 14:00 nebyl polemika"

  A zase lživě manipulujete. Polemika to byla, ale to není to, čím jsem mě zkoušel urazit - tedy že ani nevím, že existují pračky bez aplikací a tím pádem všechno co kde píšu je bez kontextu a hodné výsměchu.

  Jenom jsem napsal, že argument „když to stačilo doteď, musí to stačit i nadále“ není univerzálně platný argument.

  Což opět není pravda. Psal jste o tom, že se vždy někdo brání něčemu novému, i když to má být údajně tak skvělé - což jste se pokusil manipulativně doložit přirovnáním k fundamentálně úplně odlišnému příkladu: vylepšení struktury obydlí není přidání duplicitního externího ovládání ani náhodou:

  O nutnosti nikdy nebyla řeč. ... Ale když někdo zkusil postavit první „umělou jeskyni“, určitě kolem byla spousta lidí, která to považovala za zbytečnost. [F. J.]

  Jakékoli tvrzení s velkým kvantifikátorem jednoduše vyvrátíte jediným protipříkladem.

  Možná by bylo lepší kdybyste se poslepu nehnal za kvantifikátory a soustředil se na nalezení protipříkladu který, možná ne tematicky ale za to svými atributy, odpovídá zkoumanému tvrzení. V opačném případě Vám nezbude než, opět stejně jako nyní, začít lhát a urážet ostatní prupovídkami o nějakých údajných (ne)schopnostech každého okolo.

  13. 10. 2020, 18:52 editováno autorem komentáře