Hlavní navigace

Názor k článku Postřehy z bezpečnosti: cenu za nejdivnější „chytré“ zařízení vyhrává… od 87vdf4vg82 - @Filip Jirsák "Ale ona je to evidentně vaše taktika,...

 • 13. 10. 2020 21:55

  87vdf4vg82

  @Filip Jirsák

  "Ale ona je to evidentně vaše taktika, že se pokoušíte udělat zmatek v tom, který komentář na co reaguje. Moje reakce o tom, že nevíte, že existují pračky bez aplikací, totiž byla reakcí právě na ten váš komentář ze "

  Fajn, zastavme se u první z Vašich lží. V tom případě byste neměl mít problém ukázat mi, ve kterém komentáři se divím nebo nevím, že některé pračky nemají mobilní aplikaci.


  Víte co? Já to udělám za Vás, protože jsem si téměř jistý, že byste to radši nejen neudělal, ale ještě byste se pokusil sem zanést další obrovskou hromadu nesmyslů, lží a urážek, abyste to celé rozplizl. Tak, jak končí všechny Vaše výstupy s každým.

  V tom případě není nutnost ani ta aplikace a dá se žít bez ní aneb ne všechno, co se dá udělat, k něčemu opravdu je a přetrvá, jenom protože to jde ...
  [87vdf4vg82 Dnes 14:00]

  87vdf4vg82: Gratuluju k objevu, že existují i pračky, které nemají žádnou mobilní aplikaci. Pak se nedivte, že lidem připadá pravděpodobná varianta, že jste něco nečetl – když být mimo kontext je vaše záliba.
  [FILIP JIRSÁK Stříbrný podporovatel Dnes 14:15]

  Žádná věda v tom, není. Prostě zase jenom lživě urážíte diskutujícího jako naprostého hlupáka, protože nemáte validní argument. Jak malé díte. V mluvené komunikaci s tím jistě slavíte "úspěchy", tady máte smůlu, všechno se dá zkopírovat a ověřit.

  13. 10. 2020, 21:56 editováno autorem komentáře