Hlavní navigace

Názor k článku Postřehy z bezpečnosti: cenu za nejdivnější „chytré“ zařízení vyhrává… od 87vdf4vg82 - @FILIP JIRSÁK "Komentář, na který já jsem reagoval, je...

 • 14. 10. 2020 9:34

  87vdf4vg82

  @FILIP JIRSÁK

  "Komentář, na který já jsem reagoval, je tento: „V tom případě není nutnost ani ta aplikace a dá se žít bez ní aneb ne všechno, co se dá udělat, k něčemu opravdu je a přetrvá, jenom protože to jde ...“ Reagoval jsem sarkasmem, proto to „gratuluju k objevu“. Protože ten váš komentář byl v daném kontextu dost hloupý."

  Můj komentář se Vám může zdát hloupý. Možná je to tím, že upozorňoval na to, co tak hloupě přehlížíte. Ale pořád to není důvod, abyste manipulativně a lživě útočil ad hominem. Tedy pro slušné lidi.

  "Lživého jsem nenapsal nic"

  A zase lžete:

  Gratuluju k objevu, že existují i pračky, které nemají žádnou mobilní aplikaci.

  Čistá lež (nic takového ani v náznaku nebylo napsáno) a je to útok na inteligenci pisatele místo na jeho argument (proti)argumentem - a to jenom proto, že se Vám argument nelíbí, jak jste sám napsal (Zdál se mi hloupý).

  Chvíli bylo zábavné pozorovat, jak prskáte, když se někdo k vám chová aspoň trochu tak, jak se chováte v diskusích vy. Ale už se opakujete. Howgh.

  A já snad lžu o tom co píšete a urážím Vás, že ani snad neumíte číst, jako to děláte Vy, viz důkazy výše? Ne.

  Pořád se snažíte vypadat tak strašně chytře - čím to je, že pak nedokážete snést jeden nějaký přesný argument a každé musíte pořád jenom urážet z pozice nějakého údajného mudrce?
  Tak inteligence opravdu nevypadá, jenom pokus si ji vydupat.

  14. 10. 2020, 09:36 editováno autorem komentáře