Hlavní navigace

Názor k článku Postřehy z bezpečnosti: kolosální chyba Microsoftu od Jan Mimránek - "Nedovedu s v takhle citlive veci predstavit reseni...

 • 5. 5. 2016 17:42

  Jan Mimránek (neregistrovaný) ---.freepoint.cz

  "Nedovedu s v takhle citlive veci predstavit reseni ktere by bylo zcela problemuproste. Jak uz jsem psal vyse, je treba hlavne zmenit stavajici stav kdy vysetrovani provadeji poslanci (tedy kolegove politici). "

  Nenapsal jsem že existuje problému prosté řešení, ale že argument "jinde to mají pro mne nemá velkou váhu" a doložil jsem to klokany.

  "To potom skyta spoustu moznosti nevysetrovat ci vysetrovani blokovat: Podivejte se treba na volbu predsedy "Poslanecke vysetrovaci komise k D47" a zjistite ze predseda (bez jehoz zvoleni komise nemuze zacit pracovat) se da volit rok a pul.."

  Ale délka volby taky nemá vliv na kvalitu. To by jsme měli nejkvalitnější zákony na světě asi :-) Samozřejmě čas je potřeba, ale jako kritétium to asi není moc dobré. Kdyby bylo, tak ho nevolme 1/2 roku ale 2,5 roku a bude 5x kvalitnější volba. Tak to přece není, ne?

  Ale souhlas, něco by se s tím mělo dělat, akorát jak jsem napsal, pokud do toho budou strkat pazoury politici, tak to dopadne jako vždycky, protože jenom než se shodou na nominaci, tak tam nikdo normální nezůstane.