Hlavní navigace

Názor k článku Přechod na Vista a budoucnost operačních systémů od anonym - Milý zcela neanonymní Přemku, jestli všechny tvoje argumenty...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 11. 2007 12:03

  anonymní
  Milý zcela neanonymní Přemku, jestli všechny tvoje argumenty jsou tak pravdivé jako to, že "nade vší pochybnost jsem zaměstnancem firmy Microsoft", tak jsi od počátku vedle jak ta jedle.
  Nemá s tebou smysl diskutovat už jen z výše uvedeného důvodu. Jen proto, že mám jiný názor než ty, ze mně nedělá zaměstnance Microsoftu. Chápu, že raději bys na fóru viděl fanatika, který při jakékoliv zmínce o Microsoftu začne zvracet a prdět a při jakékoliv zmínce o Linuxu začne řvát "linux rulezzzz!" apod. Toho se ode mně (bohužel pro tebe, bohudík pro ostatní) nedočkáš.

  Kdybys namísto spekulací, u koho jsem na výplatní pásce, lépe četl mé příspěvky, všiml by sis, že bundlování MS s notebooky nijak neobhajuju, nelíbí se mi (stejně jako jiné mnou uvedené příklady - škodovka a Nokia), ale nebudu jak blbec tvrdit, že si k počítači nemohu vybrat OS, když to není pravda. Například můj notebook jsem si koupil bez OS, hodil tam OpenSuse a nemám pocit, že bych musel platit Microsoftu výpalné a nebo kvůli tomu mít notebook šunt.

  Víc k tomu nemám dodat, kdo chtěl, pochopil, kdo nechtěl, bude všude hledat spiknutí, tajné agenty a zaměstnance Microsoftu.