Hlavní navigace

Názor k článku Přechod na Vista a budoucnost operačních systémů od anonym - Nemám pocit, že bychom si kdy tykali. Pochopte už...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 11. 2007 14:40

  anonymní
  Nemám pocit, že bychom si kdy tykali.

  Pochopte už konečně, že se tu bavíme o produktu, který má mít požadované vlastnosti, ne o tom, proč některé vlastnosti jsou takové a některé makové.

  Vaše jsou kvalitní šasí, parametry HW tak akorát, dobrý servis a bez OS. Takový bohužel neexistuje. Kdybyste z některých vlastností slevil, našel byste ho. Záměrně nepíšu ze kterých, těch možností je totiž celá řada.

  Já bych chtěl mobil, který umí 3G, má AoC a je odolný. Takový bohužel neexistuje. Kdybych z některých vlastností slevil, určitě bych nějaký našel. Třeba takový, co má 3G a umí Aoc, ale není odolný. Nebo takový, co je odolný, umí AoC a není 3G.

  Situace je v obou případech zcela ekvivalentní, vy nemáte žádné právo povyšovat svoje představy nad moje tak, jak jste předvedl (na pitomé WAP tlačítko si zvykneš, AoC zrušili asi pro přehledný UI apod.). A přesto, kdybych tvrdil, že u nás se nedá vybrat mobil, asi byste mě měl za mamlase.

  Ještě jednou a úplně na závěr - z principu jde úplně o ty samé věci. Produkt má OMEZENÍ (jako vše v životě, nic není ideální) a je na vás, zda to omezení je pro vás akceptovatelné či nikoliv. A mudrovat nad tím, že omezení je jen politické a technicky by to šlo je na houby, protože - jak už jsem taky psal asi 10x - ve výsledku je to pro zákazníka JEDNO, když jím požadované vlastnosti vinou (technického či politického) rozhodnutí produkt nemá.