Hlavní navigace

Názor k článku Samsung Galaxy Nexus: není důvod ke zklamání od Martin P. - Ano považuji. V normální řeči pod pojmem OS...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 10. 2011 12:06

  Martin P. (neregistrovaný) ---.skoda-auto.cz

  Ano považuji. V normální řeči pod pojmem OS není jen holý OS, ale distribuce OS. Když se zeptáte co má za operační systém. A on odpoví, že Debian. Tak ho budete opravovat, že tam má Linux a Debian je distribuce? To asi né. Stejně to máte se slovy lux, revolver atd…

  Geekovství je si hrát s telefonem a né používat. Stejně není geekovství rootování, pokud existují nástroje pro některé smartphony použitelné i pro naprosté klikače . Nebo se v Asii prodávání už rootnuté smartphony.
  Jen to odemykání je minorita, v počtu prodaných kusů je počet odemčený malý. Zdání toho, že to je tak masivní a běžné je způsobeno komunitou. Která je jak se říká víc upovídaná a je víc slyšet, na rozdíl od mlčící většiny, která nerootuje.
  Stejnak na top modely připadá velký objem prodaných obyčejných přístrojů. Takže na jeden G.One počítejte, že se prodá stovka no-name z Dealxtrému.

  Osobně rád bych nebyl jouda, nahrál jinou ROM, kdyby jí někdo udělal. A jak koukám na realesnotes Cyanogenu MOD stále jeto stejné blbne radio, GSM , GPS a Wifi. To je hodně užitečné mít takový telefon, který zrovna v tak nedůležitých věci je nespolehlivý. Ale hlavně, že je rootnutý… …uvědomujete si v čem je to geekovství?
  Nevím tedy proč je jouda kdo nerootuje když mužů fungovat míň věcí než teď.

  Maamo\Megoo na staré Nxxx Nokii byl hezký počin. Škoda, že to skončilo tam, kde to skončilo.