Hlavní navigace

Názor k článku Samsung i9000 Galaxy S: téměř dokonalý Android od Milan Knížek - 2) přisvětlovací led dioda - primárně se jedná...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 10. 2010 18:01

  Milan Knížek (neregistrovaný) 94.142.237.---

  2) přisvětlovací led dioda - primárně se jedná (resp. mělo by se jednat) o pracovní nástroj, nikoliv alternativu k foťáku, proto přisvětlování diodou je zbytečné. Pokud ale má sloužit LED dioda k přisvětlení schodů, klíčové dírky, apod, pak zcela poslouží rozsvícený display (je k tomu na Marketu i aplikace)

  Do hlavy lidem člověk nevidí, ale docela by mne zajímalo, zda tam ta dioda není proto, že stejně "logicky" uvažují inženýři Samsungu nebo je to akce marketingových odborníků, aby mohli brzy hodit na trh vylepšený model.

  Zrovna dnes mi jako správnému linuksákovi nezbylo než hrdě zatnout zuby a pěkně v temném stínu garáže naťukat typ zimní pneumatiky hezky na klávesnici, zatímco kdejaký multimediální puberťák by si to svým telefonem s LED přisvícením jednoduše vyfotil ;-)

  P.S. Samozřejmě, mohl jsem (i) si pěkně doběhnout pro svou zrcadlovku, (ii) vyjet frajersky před garáž na světlo, (iii) se to naučit nazpamět, což by mi jedině prospělo. Kaji se.