Hlavní navigace

Názor k článku Smažíme v Linuxu (2) od kavol - hm, a o co pak asi jde v...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 2. 2003 1:17

  kavol (neregistrovaný)

  hm, a o co pak asi jde v původním článku? je již druhý na totéž téma, reakce v první diskusi byly velmi obdobné, a přesto se autor nepoučil ... takže jde spíše o výkřiky do tmy, ze kterých bych neradil cokoliv usuzovat :)
  a) pokud bfu vznese dotaz, snažím se mu slušně odpovědět dle svých znalostí; pokud si někdo hraje na gurua a napíše článek pro bfu, přičemž není ani schopen napsat jej bez chyb (natož s nějakou rozumnou koncepcí), nesmírně mě to vytočí (stejně jako učebnice html porušující tento standard atp.) ... sorry, mám cholerické sklony :)
  b) nevím, proč sem pletete desktop (žeby proto, že jsem zkritizoval i pana Brabce? :) - ten se ale v dalším díle polepšil!) - kdybych chtěl lákat desktopové bfu, budu psát o pálení v KDE (v horším případě Gnome :) a nebudu je lákat na příkazovou řádku - právě zmíněný Mandrake se před ní snaží uživatele co nejvíce chránit

  p.s. jestli Vám to pomůže ... ano, mám psychické problémy - ale nikoliv takové, abych si myslel, že jsem spolkl všechnu moudrost světa; copak si nemohu dovolit něco zkritizovat? to už jsme i v Čechách tak politicky korektní?