Hlavní navigace

Názor k článku Trump podepsal šmírování NSA na dalších 6 let od Jarda_P - Hovno! Nemáme žádnou povinnost někomu pomáhat, a už...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 1. 2018 13:45

  Jarda_P

  Hovno! Nemáme žádnou povinnost někomu pomáhat, a už vůbec ne nějakým líným lemplům.

  Tak jeste jednou, snad to dojde i uplne blbym: Refugee convention z r. 1951 a updatovana verze z r. 1967. Za domaci ukol precist.

  Pokud mate duvodne podezreni, ze mezi imigranty jsou lini lemplove, kteri si do Evropy prichazeji valet sunky za evropske penize a kteri nesplnuji podminky pro udeleni statutu uprchlika, obratte se se svym podezrenim na nejblizsi fizlarnu, aby dotycni mohli co nejrychleji byt odeslani do zeme puvodu.

  1. Otrokem je nevolník,

  Mate dobry elent v terminologii. Otrok je otrok a nevolnik je nevolnik. Kurva, ta uroven vyuky historie na nasich skolach musela tragicky poklesnout.

  Pane Šilhavý, jste hnusným, nechutným, křiváckým, podlézavým demagogem. Svými názory se nelišíte od EU a jiných, kteří mají touhu přerozdělovat z cizího. Děsím se, kolik takového duševního odpadu se po EU pohybuje a co mě to v budoucnu bude stát.

  Joj, to jste mu to nandal, ted od nej urcite ani pes kurku nevezme! Deti ho zavrhnou, manzelka utece s prvnim fasistou... Hlavne to s tim EU, to bylo opravdu drsne, ted kvuli tomu urcite nebude spat.