Hlavní navigace

Názor k článku Ubuntu 9.10 Karmic Koala: vačnatec ladí k dokonalosti od Petr - Ubuntu jsem zkoušel několikrát a vždy jsem se...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 11. 2009 10:17

  Petr (neregistrovaný) ---.145.broadband11.iol.cz

  Ubuntu jsem zkoušel několikrát a vždy jsem se vrátil k Windows. K mé nelibosti. Ubuntu se mi líbilo, ale …

  Na PC má zvukovku s několika výstupy, které je možné definovat samostatně. Například do repro mám normální zvuky a hudbu, do samostatného výstupu mám headset ke Skype. Na Ubuntu se to nepovedlo nastavit a je to pro mne celkem důležité.

  Notebook – dost velký problém s nastavením výstupu svideo na TV. Externí display taky nebyl jednoduchý. Sice jsem postupy našel a rozchodil, ale nebylo to jednoduché a moc user friendly.

  To vše bych byl ochoten zkousnout. Na čem jsem ale ztroskotal, je připojení k databázím. Nutností mojí práce je win sw, který se připojuje někam na server k databázi a to připojení jsem nerozchodil a nikdo nebyl schopen mi poradit. Takže jsme zpět u Win. I když tedy musím říci, že mám Vista a jsem naprosto spokojen.
  Přesto bych však na Linux a Ubuntu přešel. Jenže když tady tak sleduji tu diskuzi, tak místo toho, aby se řešily opravdové problémy, tak se dohadujete o grafice a přehrávači :-(

  Jak to tak vidím, i nadále zůstanu u win.