Hlavní navigace

Názor k článku Vyrovnání s Microsoftem je prohnilé a plné skulin od Frn - Váš názor bez emocí přijímám. Ale že jde...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 5. 11. 2002 9:24

  Frn (neregistrovaný)

  Váš názor bez emocí přijímám. Ale že jde o "výborný" systém a že s ním nemáte problémy je vaše subjektivní hodnocení. Jsou i jiní uživatelé, kterým nepřipadá až tak moc výborný a kteří mají problémy. Ale to jistě dokážete přijmout na oplátku Vy - a taky bez emocí.

  V ostatním jste vedle jako jedle. Konkurence snižuje náklady, to jistě vidíte kolem sebe (pokud nemáte klapky na očích - viz mobilní telefony aj.)
  To jestli je linux nevhodný a zbytečný, to laskavě nechte na ostatních uživatelích. Nevím jakým právem rozhodujete i za ně.

  Na peněženku nezapomínáme. Je spousta lidí (i firem), kteří si prostě nemohou dovolit vydat za SW tolik peněz jako např. vy. Co by tedy podle vás měli dělat ? Mají být ochuzeni o kvalitní programy jen proto, že si je nemohou dovolit koupit ? Nebo je snad mají ukrást ? Anebo by se měli podívat po jiném, levnějším řešení ?
  Ano, c) je správně. Vy si samozřejmě používejte svoje zakoupené programy pro Windows, když vám tak vyhovují. Nikdo Vám v tom bránit nebude. Ale nenuťte do toho prosím i ostatní. My "odpůrci" M$ nechceme jeho zničení, ale chceme jenom rovné podmínky, aby si každý mohl vybrat. Prasečin jako je INDOŠ už snad bylo dost, nemyslíte ???