Hlavní navigace

Názor k článku Wi-Fi Alliance představila WPA3, odolá lépe útokům a ochrání i sítě bez hesel od Lael Ophir - Já bych to nebral tak tragicky. Čtu ten...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 12. 1. 2018 8:52

    Lael Ophir

    Já bych to nebral tak tragicky. Čtu ten článek: For starters, the dildo comes with its own WiFi access point that uses the default "Siime Eye" network SSID and "88888888" password. This means an attacker in the device's WiFi range can install the mobile app and watch a live video stream and past video recordings and image snapshots. Podle mě je to feature pro zlepšení jůzr experience některých ajťáků.

    A také čtu, že vibrátor obsahuje embedded outdoor game: Furthermore, because Siime Eye contains an embedded WiFi access point, an attacker could write a script that exploits these dildos automatically, and then war-drive through a city, hacking any nearby sex toys. To je vysoce trendy gamifikace, stejně jako kdysi geocaching. Zrovna čtenáři roota by to měli oslavovat i jako prosazování open data strategy, a mluvit o síle copyleftu. Kde je startup, který k tomu vypustí mapovou aplikaci? Navíc to aby se mladí ajťáci zvedli ze židlí a šli ven je přece veřejný zájem. Pokud se jim u toho podaří se spářit s uživatelkou nějakého video-vibrátoru, může to vést i k nárůstu průměrného IQ v populaci.