Hlavní navigace

Vývojáři vývojářům: Livesport zve do moderní centrály na šestý Talk

Jejich rychlé sportovní informace každý měsíc sleduje přes 75 milionů uživatelů na webu a jejich aplikace si do svých mobilních zařízení stáhlo už téměř 50 milionů lidí z celého světa.
4. 6. 2018

Sdílet

Vývojáři české společnosti Livesport, kteří na webových i mobilních aplikacích pracují řadu let, vás nechají nahlédnout do své kuchyně. A odpoví na vše, co vás bude zajímat.

V pořadí šestý Livesport Talk je dalším ze série setkání, na kterých se potká vždy několik desítek technických expertů a nadšenců. Tentokrát se koná ve čtvrtek 21. června od 17:30 v nové moderní centrále Livesportu hned vedle metra Nové Butovice.

Sem si můžete přijít poslechnout například Róberta Vojčíka. Systémový specialista, který má ve firmě na starosti přes 400 serverů, prozradí, jak Livesport provozuje produkční aplikace a služby.

Full-stack vývojář Pepa Rybička, jenž se věnuje rozvoji interních systémů a nástrojů, zase ukáže, jak si Livesport tvoří aplikace na míru. 

Pokud vás zajímá, jak celosvětově prosadit svůj brand, můžete si přijít poslechnout Mirka Macka. Od něj uslyšíte, jak lidé z Livesportu naučili fanoušky ve třech hodně rozdílných zemích – v Polsku, Tunisku a Austrálii – používat název své vlajkové lodi FlashScore jako obecný výraz pro sportovní výsledky.

A samozřejmě dorazí i šéf celého vývojářského týmu Petr Burian. 

Pokud vás některé z témat zaujalo a chcete se dozvědět víc, stačí se zdarma zaregistrovat a přijít si vývojáře z Livesportu poslechnout. Raději to udělejte hned, protože počet míst je omezený.