Hlavní navigace

Seriál Nakrmte si pandu

Seriál představuje a popisuje zajímavá rozšíření pro prohlížeč Firefox.

Nakrmte si pandu (6. 10. 2005)

Další příděl krmiva pro vaši pandu červenou (Firefox). Tentokrát se jedná o All-in-one-sidebar, QuickNote, Tab Mix a AdBar. Máme rádi panely, v sobotu i v neděli.

Doba čtení: 3 minuty

Nakrmte si pandu (19. 8. 2005)

Další příděl krmiva pro vaši pandu červenou (Firefox). Tentokrát se jedná o Reload every, MeasureIt, Disable targets for downloads a TinyURL. Jak by řekl Murphy: vyřešení problému spočívá v tom, najít řešitele.

Doba čtení: 4 minuty

Nakrmte si pandu (12. 8. 2005)

A máme tu nové papání pro náš prohlížeč. Dalším chutným krmivem bude populární RSS čtečka Sage. Pokud nevíte, co je to RSS, nebo netušíte, k čemu by se to právě vám mohlo hodit, zjistíte to právě v tomto článku.

Doba čtení: 3 minuty

Nakrmte si pandu (5. 8. 2005)

Dnes si budeme povídat o velmi užitečném rozšíření Greasemonkey a jeho pomocníkovi s názvem Platypus. Oba umožňují zajímavé a neomezené hrátky s prohlíženými stránkami. Pokud si rádi hrajete a ladíte, je určeno právě vám.

5. 8. 2005 0:00
Doba čtení: 3 minuty

Nakrmte si pandu (15. 7. 2005)

Další příděl krmiva pro vaši pandu červenou (Firefox). Tentokrát se budeme zabývat jen jedním rozšířením, kterým je HTML VALIDATOR. Je natolik zajímavý a užitečný, že jsem se mu rozhodl věnovat celý jeden díl.

Doba čtení: 3 minuty

Nakrmte si pandu (8. 7. 2005)

Další příděl krmiva pro vaši pandu červenou (Firefox). Tentokrát se jedná o Lorem ipsum content generator, NukeAnything, Card games a Link Toolbar. Kdo jí tvaroh, vidí za roh.

Doba čtení: 3 minuty

Nakrmte si pandu (1. 7. 2005)

Další příděl krmiva pro vaši pandu červenou (Firefox). Tentokrát se jedná o JabberZilla, SEOpen, AutoHide a MozImage. Kolik rozšíření znáš, tolikrát jsi tučňákem.

Doba čtení: 3 minuty

Nakrmte si pandu (24. 6. 2005)

Další příděl krmiva pro vaši pandu červenou (Firefox). Tentokrát se jedná o FireFTP, Image Toolbar, Favicon picker a LiveHTTPheaders. Když to nefunguje, najděte si lepší kladi...rozšíření!

Doba čtení: 3 minuty

Nakrmte si pandu (17. 6. 2005)

Další příděl krmiva pro vaši pandu červenou (Firefox). Tentokrát se jedná o DictionarySearch, BlockFall, CuteMenus a EditCSS. Ať si říká kdo chce co chce, tetris rulez!

Doba čtení: 3 minuty

Nakrmte si pandu (10. 6. 2005)

Další příděl krmiva pro vaši pandu červenou (Firefox). Tentokrát se jedná o TabBrowser Extensions, Download Manager Tweak, Bookmarks synchronizer a ColorZilla. Když to nefunguje, nerozčilujte se. Prostě si vezměte větší kladivo!

Doba čtení: 3 minuty

Nakrmte si pandu (3. 6. 2005)

Další příděl krmiva pro vaši pandu červenou (Firefox). Tentokrát se jedná o SessionSaver, Unread tabs, Menu editor a FxIF. Nekupujte nahý prohlížeč! Instalujte si oblečeného Firefoxe.

Doba čtení: 3 minuty

Nakrmte si pandu (27. 5. 2005)

Další příděl krmiva pro vaši pandu červenou (Firefox). Tentokrát se jedná o User Agent Switcher, Mouse gestures, Mozilla archive format a Extended statusbar. Vylepšete si prohlížeč! Nikdy nevíte, kdy ho budete potřebovat.

Doba čtení: 2 minuty

Nakrmte si pandu (20. 5. 2005)

Firefox je v současné době velmi používaným prohlížečem a jednou z užitečných funkcí je možnost jeho rozšíření o mnoho přídavných modulů. Pojďme si několik z nich představit. Budou to ForecastFox, Target alert, Google pagerank a Web developer toolbar.

Doba čtení: 3 minuty