Hlavní navigace

Seriál Řízení projektu s Redmine

Při práci na větším projektu, a to buď v týmu a nebo jako freelancer, je dobré mít nástroj na projektové řízení. Vyzkoušejte Redmine.

Modifikujeme Redmine: přehledné řízení projektu

V dnešním poslední dílu seriálu o Redmine si řekněme základní informace o pluginech, naučíme se je instalovat a také si nějaké zajímavé pluginy ukážeme. Dále si ukážeme nějaké pěkné vzhledy a na závěr se podíváme na fork Redmine jménem ChiliProject, řekneme si, v čem se od Redmine liší a co od něho čekat.

Doba čtení: 5 minut

Používáme Redmine: přehledné řízení projektu

V minulém článku jsme si ukázali, jak se Redmine instaluje a dnes si povíme něco více o systému jako takovém. Detailně si rozebereme prostředí a ukážeme jeho ohebnost a konfigurovatelnost. Podíváme se, jak se v něm plánuje a rozděluje práce. Na závěr si pro ilustraci vytvoříme vzorový projekt.

Doba čtení: 4 minuty

Instalujeme Redmine: přehledné řízení projektu

Při práci na větším projektu, a to buď v týmu a nebo jako freelancer, je dobré mít nástroj na projektové řízení. My si dnes ukážeme webový open-source nástroj psaný v Ruby on Rails jménem Redmine, který spadá do kategorie nástrojů pro projektové řízení. Ukážeme si, jak ho nainstalovat a nastavit.

Doba čtení: 4 minuty