Hlavní navigace

Seriál Vývoj pro mobilní platformy s C#

Trh s chytrými telefony mají rozdělený tři hráči: Google s Androidem, Apple s iPhonem a posledním je Microsoft s Windows Phone. Je možné napsat aplikaci, která poběží na všech těchto platformách?

Vývoj pro mobilní platformy s C# (třetí část)

V posledním dílu našeho třídílného seriálu o multiplatformním vývoji pro mobilní platformy bych rád ukázal jednoduchou praktickou ukázku vývoje aplikace pro Android a nakonec Windows Phone. Popis aplikace pro Windows Phone bude jednodušší, jelikož není až tak zajímavá z pohledu Windows Phone vývojáře.

Jan Pospíšil

2. 5. 2013 0:00 | Mono
Doba čtení: 4 minuty

Vývoj pro mobilní platformy s C# (druhá část)

V druhém dílu našeho třídílného seriálu bych vám rád ukázal nějaké praktické ukázky vývoje jednoduché aplikace pro iPhone. V následujícím textu vám proto představím vývojářské nástroje, potřebné knihovny a postupy, jak se vyrovnat s problémy vývoje na mobilní platformě s operačním systémem iOS.

Jan Pospíšil

25. 4. 2013 0:00 | iPhone
Doba čtení: 5 minut

Vývoj pro mobilní platformy s C# (první část)

V prvním dílu třídílného seriálu se chci věnovat přehledu technologií na dnešním trhu a stručnému popisu jejich technologií. Dále bych rád velmi rychle představil knihovny firmy Xamarin, které jsem při vývoji využil. Poslední částí prvního dílu bude nástin toho, jak sdílet jeden kód pro více platforem.

Jan Pospíšil

18. 4. 2013 0:00 | Android
Doba čtení: 5 minut