Hlavní navigace

Pokročilá práce s Dockerem

Root.cz
Další termíny

9. října 2017

9:30–16:30

Školicí místnost Internet Info Milady Horákové 116/109 , Praha 6

Tento kurz navazuje na základy Dockeru a jeho hlavním cílem je naučit se a vyzkoušet si použití Dockeru v produkčním prostředí se všemi náležitostmi.

Základní cena

4 800 Kč bez DPH

Přednášející

Ondřej Sika

Jsem software engineer na Slush Poolu, zabýváme se těžbou Bitcoinu a jiných kryptoměn.

Docker používám při vývoji, testování i v produkci a jeho široké použití také školím.

S Gitem pracuji více než 5 let a mám bohaté zkušenosti s používáním Gitu v mnoha firmách. Od roku 2013 používání Gitu školím.

Pro koho je školení určeno

Vývojáři Linux (webových) aplikací

Potřebné znalosti účastníka

Zkušenosti s Dockerem (navazuje na Workshop základů práce s Dockerem)

Náplň školení

  • Ukážeme si jak dostat kontejnery do produkce, propojení s CI (continues integration).
  • Také si ukážeme použití multi-kontejnerových aplikací v produkčním prostředí.
  • Ukážeme si jak spravovat citlivá data (hesla, …) v kontejnerech.
  • Naučíme se kontejnery debugovat, monitorovat a spravovat.
  • Naučíme se, pracovat s vlastní Docker Registy a Docker Swarm.
  • Vyzkoušíme si práci s daty v kontejnerech a jejich zálohování.

Co je v ceně školení

  • certifikát absolventa školení
  • elektronické, příp. tištěné materiály a podklady
  • oběd v restauraci, teplé i studené nápoje po celý den

Místo a kontakt

Termín školení

9:30–16:30

Místo konání

Školicí místnost Internet Info
Milady Horákové 116/109, Praha 6, 160 00

Kontakt

Pavla Hettnerová
Executive Support
e-mail: pavla.hettnerova@iinfo.cz
telefon: 778 412 840