Hlavní navigace

Základy práce s MongoGB

Root.cz
Další termíny

21. července 2017

9:30–16:30

Školicí místnost Internet Info Milady Horákové 116/109 , Praha 6

Seznamte se s multiplatformní dokumentovou databází MongoDB.

Základní cena

4 600 Kč bez DPH

akční cena (do 20. 7. 2017)

3 999 Kč bez DPH

Přednášející

Ondřej Sika

Jsem software engineer na Slush Poolu, zabýváme se těžbou Bitcoinu a jiných kryptoměn.

Docker používám při vývoji, testování i v produkci a jeho široké použití také školím.

S Gitem pracuji více než 5 let a mám bohaté zkušenosti s používáním Gitu v mnoha firmách. Od roku 2013 používání Gitu školím.

Proč MongoDB?

MongoDB je databáze vhodná pro ukládání velkého množství nestrukturovaných dat. Umožňuje efektivní a jednoduché škálování a to společně s jednoduchým dotazováním ji činí v daných ohledech silným konkurentem relačních databazí.

Pro koho je školení určeno

Vývojáři big data aplikací nebo aplikací s nestrukturovanými daty

Potřebné znalosti účastníka

Základní znalost databazí, výhodou BASH

Náplň školení

  • Jak na data v MongoDB
  • Práce s databázemi a kolekcemi
  • Ukládání, čtení, update a mazání dat
  • Indexy
  • Backup, Restore, Export, Import
  • Srování s relačními databázemi

Co je v ceně školení

  • certifikát absolventa školení
  • elektronické, příp. tištěné materiály a podklady
  • oběd v restauraci, teplé i studené nápoje po celý den

Místo a kontakt

Termín školení

9:30–16:30

Místo konání

Školicí místnost Internet Info
Milady Horákové 116/109, Praha 6, 160 00

Kontakt

Pavla Hettnerová
Executive Support
e-mail: pavla.hettnerova@iinfo.cz
telefon: 778 412 840