Hlavní navigace

Jabber klient v Javě

Sdílet

Pokud není k dispozici běžný klient, můžete využít služeb programu Jeti. Ten je napsán v Javě a poběží přímo v okně vašeho prohlížeče. Nemusíte vůbec nic instalovat ani nastavovat. Stačí jednoduše klepnout na tlačítko na této stránce (nebo vpravo v menu) a v novém okně se vám klient načte. To je velice užitečná vlastnost, pokud například chcete komunikovat z místa, jako je škola, zaměstnání, internetová kavárna, knihovna, a kdekoli jinde, kde máte omezena práva na instalaci software.

Jedná se o plnohodnotný Jabber klient, který podporuje všechny standardní vlastnosti komunikačního protokolu. Jako každý klient si všechna nastavení ukládá na serveru, takže ať už jste doma nebo v internetové kavárně, budete mít vždy po ruce své kontakty.

Spustit

Klient, který vám zde nabízíme, je přednastaven pro komunikaci se serverem jabber.root.cz a má standardně aktivované použití šifrovaného spojení. Stačí tedy vyplnit uživatelské jméno a heslo a budete připojeni!

Program je možné provozovat v libovolném operačním systému a prohlížeči. Jediným požadavkem je nainstalované běhové prostředí jazyka Java. Ať už jste doma nebo na cestách, Jabber je vám vždy k dispozici!