Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Android ovládá 84 % trhu s mobily, Microsoft z něj mizí od Lael Ophir - Ad Prostě ti idioti tři roky zaspali a...

  • 23. 5. 2016 16:00

    Lael Ophir (neregistrovaný) ---.kmen.nat.praha12.net

    Ad Prostě ti idioti tři roky zaspali a pak zjistili, že už to nedoženou - v tom kontextu jsou komentáře Ballmera o iPhonu o to (nechtěně) vtipnější.

    Ad nikdo nepíše aplikace, protože není klientela. A klientela není, protože nejsou aplikace - tohle do značné míry řeší UWP. Napíšete jednu aplikaci pro desktop, tablet, telefon, Xbox a Hololens. Navíc jak jsem psal, portování z iOS je celkem triviální, a až bude projekt ve finále, neměl by být problém nasypat do Storu hromady aplikací z iOS.

    Ad kvalita taky super - tak s tou jsem problémy nikdy neměl. Naopak: WP se na rozdíl od Androidu neseká, nemrzne, netrpí samovolnými restarty, a není v situaci kdy 80+% kousků má neopravené (a do budoucna neopravitelné) kritické bezpečnostní díry. Například na dovolené nahrávám fotky do cloudu automaticky, čistě z bezpečnostních důvodů. Bugdroidy jsem používal uvážlivě krátce, a bylo to dost utrpení. Za mě je pořadí Windows Mobile/Phone, iOS, pak dlouho nic, a nakonec Android.