Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Android ovládá 84 % trhu s mobily, Microsoft z něj mizí od Lael Ophir - Ad Android nemusim restartovat vůbec - tj. restartuje...

  • 25. 5. 2016 15:53

    Lael Ophir (neregistrovaný) ---.kmen.nat.praha12.net

    Ad Android nemusim restartovat vůbec - tj. restartuje se vám samovolně? :) Já měl velmi spolehlivá zařízení s WM, a stejně tak i taková která bylo potřeba restartovat každý druhý den.

    Ad Flat ...povazuji za humac, neprehlednej a proste hnusnej... - který byl na International Design Excellence 2011 oceněn Gold v kategorii Interactive Product Experience, Silver v kategorii Research a Bronze v kategorii Design Strategy. A který okopírovali v Apple i Googlu. Jinými slovy chápu že vám takový design nesedne, a že proto je podle vás špatný pro všechny co "to vnímají a mají cit". On totiž každý musí mít stejné vnímání a cit jako vy, a samozřejmě i stejné názory jako vy.

    Ad s WindowsPhone Microsoft npredpokladat ze by dokazal vymyslet (nebo ukradnout) ten model co nezere na pozadi zdroje, tak to zaříznul - o čem konkrétně mluvíte? Už jsem psal že WP mají podobný model multitaskingu jako iOS, a Android řeší problém stejně (mizerně) jako staré WM.