Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Anonymous zareagovali na ACTA a zaútočili na web Evropského parlamentu od anonym - Taky mi přijde přemrštěné platit za pneumatiku do...

 • 27. 1. 2012 16:42

  bez přezdívky

  Taky mi přijde přemrštěné platit za pneumatiku do veyrona 500K :-)

  Ale vážně. Dneska si můžete založit živnost na vydávání a distribuci hudebních nosičů resp. hudby. Ostatně něco podobného se tu probíralo v oblasti knih. Výsledek? Není to jednoduché přesvědčit autory a získat podíl na trhu. Velký podíl na trhu má svoji hodnotu, která se promítá do ceny pro autora. (Ani ne tak do ceny pro spotřebitele.)

  Žádní chudáci autoři. Oni s vámi nebudou chtít spolupracovat pokud k tomu nebudou mít ekonomický důvod. A to není o procentech, ale výsledné absolutní částce, kterou s vámi udělají. A i kdyby s vámi šli do nějakého rizika, tak daleko větší problém budete mít s odbytem. Čtenáři na rootu vám stačit nebudou a budete přemýšlet jak to dostat i Máně z Kolína (Apple ukázal cestu přes zařízení)

  Pak zjistíte, že jste si dal cenu tak nízko, že nebudete mít na inovace a vedlejší konkurence vás smete a na rootu se dozvíte, jak je ten váš obchod na nic a zaspal dobu... :-) A nebo taky ne. To záleží na vás a na štěstí.

  V tuhle chvíli prostě trvám na tom, že konkurence je zatím jediná cesta jak změnit služby. Ano, je plná potu. A co?