Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Apple je třetím největším prodejcem notebooků od anonym - S tímto - "To je v pořádku, časem...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 8. 2007 12:28

  anonymní
  S tímto - "To je v pořádku, časem se člověk učí, a jeho náhled se deformuje." - dokážu souhlasit. Akorát teď tak přemýšlím, jestli tedy nejste zdeformován "klikáním ve Windows"...

  Ne, teď vážně. Vaše chování mi hodně připomíná chování typu "já vím všechno nejlíp a vy, hloupé ovce, pořád nechcete přijmout to, co vám nabízím". To je jako vyčítat vášnivému cyklistovi (mě), že si je schopen doma sám vyměnit brzdové špalky, seřídit brzdy, vyměnit řetěz/kazetu/převodníky atd. Prostě mě to baví, tak mi to neberte! Představte si situaci, kdy by svět byl obrovská monokultura, kde všichni lidi by poslouchali stejnou hudbu, měli stejný učes, stejné auto, STEJNÉ WINDOWS atd! Zkuste projevit trochu více inteligence a nebuďte tak samolibý ve svých názorech.

  Mimochodem jaképak instalování pořád máte na mysli? Proč se mi pořád snažíte vnutit vaší představu toho, že musím nějak často něco měnit/kompilovat? To, že nejste schopný používat nic jiného než Windows neznamená, že jste dobrý/špatný. Prostě vám Windows vyhovují, tak buďte šťastný a přestaňte vymýšlet nesmysly.

  Vy: "Jé, ty máš ale blbou bábovičku! Ta moje je lepší! Ty ji musíš vždycky umít, když jdeš domů, ale já ne, protože se mi na ni tolik písek nechytá! Hééheč!"
  Já: "Ale já mám svoji bábovičku radši, protože se mi líbí víc. Tu tvoji nechci, tak tady na ni nedělej reklamu."