Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Bezplatná aktualizace na Windows 10 končí za tři měsíce od Lael Ophir - Jenže ona to není emulace. Podobně Services for...

 • 10. 5. 2016 11:13

  Lael Ophir (neregistrovaný) 192.168.1.---

  Jenže ona to není emulace. Podobně Services for UNIX nebyly emulace.

  Neříkám že máte přecházet na Windows. Ptal jste se na letní update Win10, a já vám mimo jiné psal, že Subsystem for Linux pro vás asi bude zajímavější než řekněme vylepšení Cortany a nová ikona Windows Exploreru.

  Ve Windows je řada skvělých věcí, včetně Visual Studia. Jako jednu z nejlepších aplikací vidím Excel, na kterém funguje většina známého vesmíru. Určitě víte, že se masivně používá v obchodu, rozpočtování, účetnictví, výkaznictví, fakturaci, vizualizaci, pojišťovnictví atd. Ale s jeho pomocí lze celkem jednoduše třeba hromadně zakládat uživatele v Active Directory, dělat reporting nad DB, a spoustu dalších věcí, které ocení i lidé v oboru IT. A pak samozřejmě Outlook, ve kterém je možné realizovat prakticky cokoliv. Vyjma emailu, kalendáře, tasků, rezervace prostředků (jednačky, vozy, projektory) není problém udělat schvalování nákupů a dovolených, nebo třeba helpdeskový systém. Jedinou relevantní konkurencí jsou Lotus Notes, na kterých se provozuje třeba pražská dopravně správní agenda, včetně vyřizování fotek z radarů.
  http://trackeroffice.com/graphics/ol_support_ticket_l.gif