Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Bezplatná aktualizace na Windows 10 končí za tři měsíce od Petr M - Co čmoud a sdílení přinese důchodci BFU s...

 • 11. 5. 2016 13:55

  Petr M (neregistrovaný) ---.145.broadband16.iol.cz

  Co čmoud a sdílení přinese důchodci BFU s 10 let starým desktopem, který nemá ani tablet, ani smartfoun a kompl má doma jenom na webmail, koukání a filmy a komunikaci vnoučaty na xischtknížce?

  jak to využije někdo, kdo neví, o co vlastně jde? Kolik kupujících motivuje, že jim zapneš na výrobku nějakou funkci a neřekneš jim o ní?

  Pokud to odklepneš a instaluješ s W10, dá se to pak dodatečně vyhodit a fungovat dál, jako by se nechumelilo? Ale pravdu!

  Je rozumný zapnout funkci pro synchronizaci / komunikaci (tj. potenciálně nebezpečnou) všem, i těm, kdo to nepoužívají, jenom proto, že to dělají ostatní? Když budou všichni dělat zábradlí u balkónu z trubiček z 0,2mm hliníku, tak ty se překonáš a vrazíš tam 0,1mm?

  Je pro někoho, kdo to chce využívat, problém odkliknout ikonku s instalátorem na ploše? A znalým to zdůvodnit tím, že je to kvůli bezpečnosti? U vás určitě, protože jednak potřebujete závislý uživatele a druhak, marketingem by pravda na veřejnost prošla jak racčí lejno palubou letadlové lodi.

  A co se zálohy týká, čmoud není to pravý místo a váš už vůbec ne. Stačí jediná fotka, o které si nedokonalý algoritmus myslí, že je tam nahota, nebo jediný film, který nenajde v databázi "legálních děl" (třeba vlastní tvorba) a seš bez toho...