Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Bezplatná aktualizace na Windows 10 končí za tři měsíce od Lael Ophir - Ad 1 - to je ovšem generický popis...

 • 13. 5. 2016 2:03

  Lael Ophir (neregistrovaný) ---.kmen.nat.praha12.net

  Ad 1 - to je ovšem generický popis patche, který je u většiny patchů úplně stejný. Pod More information máte link zmíněný níže. Připadá vám snad, že ty informace v MS KB nejsou dostatečně srozumitelné?
  https://support.microsoft.com/en-us/kb/3035583

  Ad pod security IE update schovat reklamu na prechod na W10 - z popisu patche:
  This security update resolves several reported vulnerabilities in Internet Explorer. ... Additionally, this security update includes several nonsecurity-related fixes for Internet Explorer.
  ...
  Nonsecurity-related fixes that are included in this security update
  ...
  3146449 Updated Internet Explorer 11 capabilities to upgrade Windows 8.1 and Windows 7

  Opět je v popisu na KB popsáno, co to vlastně dělá. Navíc patche občas díky závislostem obsahují i starší patche. Hlavní popis potom popisuje co dělá nová funkcionalita, a v dalších informacích se dozvíte, které další věci jsou integrované.

  Ad 3 - pro začátek se zkusíme shodnout na definici "šmírování". Šmírovat znamená špehovat nebo neoprávněně vyšetřovat osobní život ostatních lidí. Pokud z vás vyleze výrok typu dokud nebude mit jakykoliv uzivatel Windows moznost vypnout VSECHNO odesilani, tedy udelat VLASTNI volbu, jde o NEVYZADANE ODESILANI ZA UCELEM ŠPEHOVÁNÍ SOUKROMÉHO ŽIVOTA UŽIVATELŮ SCHOVAVANE ZA "ZKVALITNENI PRODUKTU A SLUZEB", tak máte prostě problém s rozlišením šmírování a odesílání hlášení o chybě. Může pomoci používání Linuxu nebo nošení alobalové čepice, ale ani na jedno bych moc nesázel :)

  Ad 4 - mám to chápat tak, že výrok "inžinýři M$ se můžou k systému vzdáleně připojit bez vědomí uživatele" dokládáte linkem na stránku "Try Intranet DASHBOARD Now", link níže? Proboha proč? Máte nějakou souvislost, nebo jste prostě jen vybral URL které mělo vhodná klíčová slova?
  http://www.intranetdashboard.com/how_to_connect_to_any_user_windows_installation.asp