Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Boj s T-Mobilem o 100 SMS zpráv od Kaacz - Ale to je přesně ono .. T-Debile přesně splnil...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 12. 2011 11:17

  Kaacz (neregistrovaný) ---.20.broadband10.iol.cz

  Ale to je přesně ono ..
  T-Debile přesně splnil co řekl, pokračuje ve smlouvě bez jediné změny! Kdyby totiž poskytl ten ukončený bonus znovu, v rozporu s původní smlouvou, došlo by ke změně.
  Stávající rozsah služeb je ten základ. Bonus je prostě bonus a musel by mu být vysloveně poskytnut opakovaně nad rámec původní smlouvy. A pokud to ten pán nemá písemně (tu změnu, že bonus bude opět přidán), tak má smůlu. Nečetl jsem to, ale vsadím se, že nemá nikde písemně, že bonus mu bude opětovně poskytnut. Ačkoliv se mi to příčí morálně, je to dle práva.
  Prodloužení smlouvy je prostě prodloužení smlouvy. Beze změny podmínek. Jedna paní povídala je sice hezký, ale má číst co podepisuje. A pak ať se nediví. Co je psáno, to je dáno. Když podepíšete doznání k vraždě, tak dostanete flastr a nikdo vás z toho nevyseká.
  Pravda, pak je případ takových těch automaticky prodloužených smluv, pokud je explicitně neukončíte, s čímž souhlasíte při vzniku smlovy. Já bych takové smlouvy zakázal. Ale ... když s tím lidi souhlasí ? No co jiného si zaslouží ?