Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Cena domény CZ klesne na 285 Kč bez DPH od Miloslav Ponkrác - Ano, každý freehosting je nezaručený - a to...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 8. 2007 14:10

    Miloslav Ponkrác
    Ano, každý freehosting je nezaručený - a to natolik, že na trvalé informace prostě nevhodný. Mluvil jsem o nich jen proto, že jste to sám začal.

    Já prostě stejně nechápu, proč bych si nemohl koupit doménu za velmi nízkou cenu a zajistil si tak stejnou adresu na věky věků (tedy pokud budu platit). Je to naprosto nejlepší řešení. Nejsem závislý na jednom hostingu a jejich doméně třetího řádu, ani na tom, že služby u nich za rok zdraží na pětinásobek a já to budu nucen platit jen proto, že mě mají v hrsti, neb používám jejich doménu 3. řádu. Podle mě cena domény do 100 Kč/rok je naprosto adekvátní a více, než dostatečně a naprosto s přehledem pokrývající veškeré náklady na technické zázemí i zisk prodejce domén. Cokoli nadto je zbytečné.

    Prostě hledáte složitá řešení jen proto, abyste obhájil podle mě špatnou myšlenku, že .cz domény musí být drahé (jakoby dnes nebyly drahé). Nejjednodušší řešení je levná cena domén 2. řádu a ať si poskytovatelé obsahu soupeří kvalitou svého obsahu, nikoli svými penženkami, což mi přijde úchylné a nedomyšlené.