Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Čína vypustila jako první na světě satelit pro kvantovou komunikaci od Lael Ophir - "Sviňárny" jsou subjektivní morální kategorie. Navíc pokud údajné...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 8. 2016 13:54

  Lael Ophir (neregistrovaný) ---.kmen.nat.praha12.net

  "Sviňárny" jsou subjektivní morální kategorie. Navíc pokud údajné "sviňárny" vyčítáte výběrově jedné straně, a u ostatních vás to zjevně nepálí, tak to vypovídá samo o sobě.

  U toho threadu který jsem linkoval jste tvrdil následující nesmysly:
  - Konspirace o účastnících konferencí v Bilderbergu, jako jsou šéf MS a Google, kteří podle vás "klidně nechají 2/3 evropy vychcípat ve válce, jenom aby dosáhli svého". To je blbost, protože takový scénář by businessu Microsoftu, Googlu i většiny dalších firem silně uškodil.
  - Prý se jim "pravidla šijou na míru", což je nesmysl, protože soukromé podnikání je naopak čím dál víc svazované regulacemi. Ukažte mi korporaci, která uvítá vysoké daně, nepřehledné zákony, zákoník práce který prakticky vylučuje vyhodit pracovníka který nepracuje atd. Zjevně se jim pravidla nešijí na míru víc než líným zaměstnancům, odborům a těm zdravým lidem, kteří raději pobírají dávky, než by se obtěžovali pracovat.
  https://www.novinky.cz/domaci/404870-postrehy-z-uradu-prace-nekdo-proste-delat-nechce.html
  - "Luxují rozpočty" - nesmysl. Naopak dávají lidem práci, a ty rozpočty plní tím že odvádějí neskutečně vysoké daně, sociální a zdravotní pojištění.
  - "tlačí na už tak malé platy" - nesmysl, platy v zemích OECD (včetně ČR) jsou zatraceně vysoké, a lidé se tam mají nejlépe v historii lidstva. Dokonce jsem vám linkoval čísla.
  - "talčí lidi do toho, aby byly výrobní ovce, místo aby jsi dostal prostor k životu" - lidé v zemích OECD mají velmi vysoké platy, krátkou pracovní dobu a spoustu dovolené (minimálně v Evropě). Mají daleko víc "prostoru k životu" než lidé z chudších zemí, i daleko víc než ho měli jejich rodiče a prarodiče.
  - Rusko - zastáváte se diktatury která prokazatelně falšuje volby, potírá opozici, a kde velká část populace miluje Stalina, který nejspíš zabil víc lidí než Hitler. Němci se za toho Hitlera naopak dodnes stydí, natož aby ho oslavovali.

  Takže když to shrnu, tak tak demagogii předvádíte vy. Pravidelně. Nevadí že ze sebe veřejně děláte trotla, protože na to máte plné právo. Vadí mi ale, že ve své tuposti máte ještě potřebu mě napadat. To je totiž proti pravidlům slušné diskuse, i proti pravidlům pro diskutující. Ani jedno vás zjevně nepálí, což vypovídá o vašem morální cítění (resp. jeho absenci). Přiznejme si to: jste vulgární ignorantská lůza nejnižší třídy, bez schopnosti sebereflexe a bez morálních zásad.