Hlavní navigace

Názor ke zprávičce CZ.NIC nabízí institucím veřejné správy zapůjčení routeru Turris Omnia od null null - @Filip Jirsák To že tobě něco připadá nepravdivé nebo...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 6. 2019 13:18

  null null (neregistrovaný) 167.98.22.---

  @Filip Jirsák

  To že tobě něco připadá nepravdivé nebo zmatené, ještě neznamená že to tak je. A pokud vím, tak ve vědě se o správnosti nerozhoduje počtěm palců anonymních účastníků - možná tak v té tvé.
  Mimochodem ty jsi zase dost často pleteš slušnost a uhlazenost - to je dost podstatný rozdíl. To že jsi ochotný větu po větě vyškubnout z kontextu a psát k tomu odstavce blábolů a implicitních invektiv pořád dokola na tom nic nemění.
  A nakonec, jak můžeš vidět, stejně to na mě efekt nemělo, protože mé názory neřídí podle řevu nějakého davu, ale podle informací které mám, takže se můžes uurážet a utlačítkovat, dokud mi nedáš argument, nic u mě nezměníš. Z tohoto pohledu jsou mi palce dolů ukradené.
  Na druhou stranu do byla dobrá sociální sonda o tom jak jsou lidi kolikrát naivní a stádovití - několikrát se tu stalo (zrovna se mi vybavil @j) že měl pravdu, pak se to potvrdilo, ale měl mínusů 50:1 oproti plusům ... tak tolik k emočním tlačítkům ....