Hlavní navigace

Názor ke zprávičce CZ.NIC nabízí institucím veřejné správy zapůjčení routeru Turris Omnia od null null - @Filip Jirsák A zase jede to samé kolečko. Vznikla...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 6. 2019 19:14

  null null (neregistrovaný) 2a02:c7d:f1:----:----:----:----:----

  @Filip Jirsák

  A zase jede to samé kolečko. Vznikla tu debata o tom jestli mínusy ano nebo ne a zase se přižene Jirsák s tím kdo je špatný, sprostý a hloupý, začne přilepovat tady ty nálepky, začne zase přilepovat někomu co neřekl a kroutit se kolem toho. Víš mě to zas tak žily netrhá, takových člověk za rok potká, ale lidi si pak stěžují že je to tu vytapetováno takovými nesmysly. Každý si může udělat obrázek sám kdo s tím zase přilezl.

  Dvacet náhodných lidí nevypovídá o ničem. Leda o tom co si myslí nějakých 20 náhodných lidí. O vědě jsem psal já a o správnosti rozhodování jsem psal taky já, protože je to neustále samé technický server, věcnost a pak se sem vrazí nějaké emoční tlačítka pro náhodné kolemjdoucí. To žes o tom nepsal ty je irelevantní. Ty neurčuješ o čem kdo smí mluvit. A místo ujišťování se co na to dav bys mohl použít vlastní rozum jestli to přejdeš nebo dáš palec nahoru.
  Ty palce hodnotily kde co a kdoví co. A to je ten problém s nimi. Každopádně podivné jevy to tvořilo a debatovalo se o tom několikrát. Ani @j nebyl vždycky sprostý. Často na tebe a upřímně, nedivím se mu.

  Lež. Přišel jsem s konkrétním případem kdy to tak zhodnotilo více lidí a vedla se o tom několikrát diskuze. Takže to není jenom můj názor.
  Lež. Za fakt jsem to nikdy neprohlásil jenom za možný občasný jev.
  Lež. Já dal konkrétní příklad s @j a byla tu kolem toho debata. Ty jsi na své tvrzení nedal nic jenom nějaký pocit že se nějaké komentáře nějak zhoršovaly ... dojem není pojem, víš.
  Lež, já nikdy neřešil že dostávám nějaké mínusy, že je to nějaké spiknutí nebo nějaká zášť. To že nejsou mé názory populární na rootu vím a je mi to ukradené, to k tomu mít vlastní názor a stát si za ním patří. Naopak jsem x krat napsal že je mi to jedno a jako přihlášený je ani nevidím. Řešilo se to v souvislosti s @j a v souvislosti s tím kdo má kolik palců najednou - ti naduživatelé. Takže přestaň opakovaně lhát.

  U nás na Moravě po nějaké chvíli nejdeme pro nějaké sprosté slovo nebo i facku daleko. A pak se i klidně stane, že na tu tvou hru na uhlazené urážky ti přiletí zpět, v lepším případě, to sprosté slovo. To ale neznamená automaticky že je člověk hloupý nebo nějaký hulvát či snad že nemá pravdu, to je jenom tvoje hra.