Hlavní navigace

Názor ke zprávičce CZ.NIC nabízí institucím veřejné správy zapůjčení routeru Turris Omnia od null null - @Filip Jirsák Jenomže ty nepolemizuješ jenom o tlačítkách, ale...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 6. 2019 13:30

  null null (neregistrovaný) 167.98.22.---

  @Filip Jirsák

  Jenomže ty nepolemizuješ jenom o tlačítkách, ale jednostraně mi tu vystavuješ kádrový profil a lžeš o tom co jsem měl údajně kde říct a udělat. Přestaň lhát. Přestaň se tahat nějaké fňukání když se místo polemiky o tlačítkách musí člověk bránit tvým lživým nařčením. Přestaň lhát.

  Já do debaty slušně a bez nějakého útočení přispěl svým názorem a konkrétním příkladem. A čím ty? Můj příklad jsi jen tak smetl a svůj dojem že to tak jisto jistě není ještě tapetuješ osobními výlevy a vylhanými tvrzeními o tom co si myslím a co jsem kde měl a neměl dělat. Jenom lži.

  No a co se nestalo, dnes jsem na root.cz narazil na další situaci která podporuje můj názor, takže přikládám další důkaz zatímco ty tu zase jenom útočíš doměnkami kdo jaký je a jisto jistě je hlupák který nemá pravdu protože ty máš takový pocit. Zde je další konkrétní příklad o neužitečnosti mínusových palců a jejich podivným konsekvencím. No hlavně že tu od tebe máme elaborát jak jsem špatný a jak se pletu na základě ničeho podložený ničím.

  "No... mam kamarada, ktery pouziva webkameru jen protoze je na ni mikrofon. A aby ji nahodou nikdo nemohl zneuzit, tak je pres ni neustale natazena stara fusakle :-D Lidi si (snad) nejak poradi, oni jsou totiz obcas neuveritelne tvorivy"

  "Naprosto si to dokážu představit a přijde mi to vtipný - mohl by mi někdo objasnit ty palce dolu? Jakože humor sem nepatří, externí kamery s mikrofonem už jsou moc starý na to, aby se tu zmiňovaly, nebo co?"
  [https://www.root.cz/clanky/softwarova-sklizen-5-6-2019/nazory/]

  Je tam jak téma (kamery a zakrývání) tak humor a není to vulgární a přesto se dotyčný diví za co ty palce dolů (už nejdou vidět) ale zmiňuje je - což jenom dokládá že to není tak jak tvrdíš - offtopic a vulgární příspěvky za který si každý může sám ...

  Takže buď se podíváme na konkrétní situace a chování systému mínusových palců na příkladech které jsem uvedl a nebo se můžeme babrat v tom jak jsem jistě zlý a zlý a zlý a hloupý ne namám pravdu protože kdoví ....

  A na závěr, tvé moudra jsem četl asi tak do půlky, pořád ta samá písnička v různých variacích ... víš, být slušný člověk neznamená jenom nepoužívat sprostá slova. To chce víc.