Hlavní navigace

Názor ke zprávičce CZ.NIC nabízí institucím veřejné správy zapůjčení routeru Turris Omnia od Filip Jirsák - Několik příkladů jsou alespoň dva, že. Takže pro...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 6. 2019 21:41

  Filip Jirsák

  Několik příkladů jsou alespoň dva, že. Takže pro vás jistě nebude problém ty dva příklady, které jste tady v diskusi údajně dal, ukázat. Každý váš komentář má datum a čas, případně má číslo, komentáře mají odstavce a věty, takže jistě dokážete uvést např. „v komentáři č. 123456 jsem v prvním odstavci druhé větě uvedl první příklad“.

  Není mi úplně jasné, jak si představujete například to, že bych měl uvést příklady toho, že uživatel „j“ psal vždy jen arogantní komentáře. To mám vypsat všechny jeho komentáře, aby bylo vidět, že mezi nimi žádný slušný není?

  Jak jste přišel na to, že neumím vysvětlit ty palce dolů u toho jediného komentáře, který jste odkazoval? Opět se mýlíte…

  Nevím, s čím podle vás nesedí můj výklad významu hodnocení. Nicméně je pozoruhodný váš způsob uvažování – když vy napíšete, že ty palce nemají vůbec žádný význam, není to pouhý váš názor, ale je to svatosvatá pravda, o které se nesmí pochybovat. Když já napíšu, že podle mne ty palce nějaký význam mají, je to podle vás pouhý ničím nepodložený názor a lež. Co na tom, že ty palce také používám, a tedy minimálně u těch, které jsem rozdal já, vím, co jsem tím myslel. Prostě Nick Sekáč Magor tvrdí, že význam nemají, o vašich výrocích se nediskutuje, vy máte vždy pravdu.

  Dobře, takže jsme se v příspěvku plném vašich lží dozvěděli, že slušné je podle vás nelhat. Mohl byste se tedy začít chovat slušně a přestat lhát? Dál píšete, že slušnost znamená netvrdit o ostatních, že jsou hlupáci. Tady mi není úplně jasné, jak se to váže s tou vámi tolik vzývanou pravdomluvností. Co když se někdo jako hlupák projevuje, pokaždé když ho potkáte a pokaždé tak, že se to nedá přehlédnout a nelze o tom mít pochyb. Co pak má mít přednost – pravda nebo jemnocit dotyčného?

  Mně taky zaráží, že takhle nekončí žádné jiné debaty, než ty s vámi. Zvlášť když přihlédnu k tomu, že se bráníte nařčením, která jsem nenapsal, a reaguji teprve já na vás.

  Vy jste začal obecně s konkrétním případem: „Tlačítka k ničemu nebyly“. To je tak konkrétní, že už to ani konkrétnější být nemůže. Jinak na začátku jste psal, že se tu někdy hodnotilo jen podle nicku a že se to tu několikrát řešilo. Tyhle případy by mne zajímaly. Odkazy na konkrétní komentáře, které byly hodnocené jen podle přezdívky, a hlavně diskuse, kde se to řešilo.