Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Debian aktualizoval svou init politiku od null null - @Miroslav Šilhavý I kdyby komentář "bojíme se vyslovit" skutečně...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 1. 2020 12:08

  null null (neregistrovaný) 80.68.37.---

  @Miroslav Šilhavý

  I kdyby komentář "bojíme se vyslovit" skutečně směřoval k Debianu tak není pravdivý, protože už dávno deklarovali podporu, deklarovali že to bude "init" #1 a dokonce o tom nechali i hlasovat. To nevypadá na "bojíme se vyslovit".

  Ano, pouze jeden výsledek by znamenal posun vpřed (ať už si o tom "vpřed" myslí kdo chce co chce), což ale přímo dokazuje neplatnost Vaší teze že každý si může jít svou cestou - protože evidentně z výsledku si většina myslí že není možné si jen tak jít cestou jako kdo chce aby to neznamenalo větší problémy než udržet dnešní řekněme status quo. Ve skutečnosti ani Vy, ani já, ani hlasující nevidí do budoucnosti, jenom můžeme všichni dát "best guess" podle zkušeností s vývoji komplexních systémů v čase. Přece systemd v Debianu nezávisí jenom na Debianu a jenom na systemd a jejich rozhodnutí ale je tu dalších x faktorů které do budoucna budou hrát jistou roli v tom jestli toto rozhodnutí bylo správné. A to nejde jen tak předpovědět.

  21. 1. 2020, 12:11 editováno autorem komentáře