Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Debian aktualizoval svou init politiku od null null - @Miroslav Šilhavý To není pravda. Jedná se přece o...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 1. 2020 15:03

  null null (neregistrovaný) 80.68.37.---

  @Miroslav Šilhavý

  To není pravda. Jedná se přece o názor na podporu alternativních řešení. Takže bylo o čem hlasovat a mohlo dojít ke změně, protože volba mohla dopadnout i jinak. Jenom tak nedopadla. viz. bod 2. a stav tedy zůstane zachován.

  1) Pokud tu otázku nerozvětvíte, tak tím (jak s tím vlastně i Vy vědomně počítáte) natlačíte hlasující do jedné volby - zrovna do té které by se Vám tak líbila. Ano, dělá se to tak běžně když je potřeba aby dopadl průzkum zrovna tak jak se někomu hodí, na druhou stranu pokud chcete skutečně znát názor je lepší nechat možností víc aby pokryl skutečný názorový rozptyl. V Debianu to naštěstí nezmatlali jak navrhujete a víme jaká je skutečná nálada. No a co s tím? No buď můžete připravit ten Váš "lepší průzkum" a nechat si v něm nalhat co chcete a nebo na základě tohoto stávajícího zjistit co je špatně a napravit to tak aby příště neměl nikdo potřebu vybírat různá obskurdní/pro­blematické/ne­jisté odpovědi.

  2) Reálný posun to hlasování samozřejmě je - dosud se o tom jenom debatovalo, teď je to nějak zjištěno. Nepleťte si to, že se Vám to nelíbí, s ne-posunem.

  21. 1. 2020, 15:03 editováno autorem komentáře