Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Debian aktualizoval svou init politiku od null null - @Miroslav Šilhavý Nepřisuzuji pane Šilhavý, to je obsahem Vašeho...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 1. 2020 22:59

  null null (neregistrovaný) 213.205.241.---

  @Miroslav Šilhavý

  Nepřisuzuji pane Šilhavý, to je obsahem Vašeho předešlého textu. Jestli jsou to Vaše skutečné vlastnosti, nebo Vás takové věci něco nutí psát, to netuším. Když se mají zohlednit různé hlasy, proč pak píšete o tom že je potřeba možnosti výberu voleb v hlasování zredukovat?

  Boha jeho, no a co? Bylo to hlasování u kterého se Vám nelíbí jak dopadlo a myslite si že kdybyste zredukoval možnosti na dvě, tak by se najednou rozložení nážorů na věc zredukovalo na dva. Pošetilé. A nenechte se mýlit, to že někdo vytáhl noky zatímco Vy jste chtěl/čekal knedlíky neznamená nutně že se spletl on.

  Statistiky z repa vyjádři hlavně co je nutné podporovat, speciálně když je nejaká volba označena roky jako preferovaná. Kdyby to skutečně stačilo a skutečně to nejak reprezentovalo názory v Debianu, hlasováni by dopadlo jinak. Takže jasně názorně vidíte, že statistika podpory v balíčcích je něco úplně jiného než názory uvnitř komunity kolem distra - tak to s tím laskavě nesměšujte, je to falešná kauzalita, přestože pár společných můstků vymyslíte.

  "To bohužel dělá z debianu čím dál víc rozplizlý nok, daleko od distribuce s jasnou vizí, kterou před třemi, čtyřmi verzemi byla"

  No to je klidně možné, nicméně to je něco jiného než to to co jste tu mylně tvrdil do teď.