Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Deutsche Bank Research navrhuje zdanění práce z domova od - - - @MIroslav Šilhavý "Jenže KDO to provede? " Výborně. Takže jsme...

 • 15. 11. 2020 10:21

  - - (neregistrovaný) ---.dynamic.dsl.as9105.com

  @MIroslav Šilhavý

  "Jenže KDO to provede? "

  Výborně. Takže jsme si udělali kolečko. Zjistili jsme, že pokud chce někdo změnu musí chtít změnu a pak ji vyžadovat. Kdo by to řekl ... Zjistili jsme, že "politikům se do toho nechce" by neměl být argument který nás zajímá a vracíme se na začátek:

  Pokud se bude začínat uskromněním občanů a přijmutím faktu, že se s tím nedá nic dělat, protože se do toho politikům nechce, jak se nás neustále snažíte přesvědčit, tak se nestane nikdy nic kromě dalšího uskromňování, dokud nevypukne válka z hladu. A pak to celé stejně začne tam, kde to může začít i teď - občané vyžadují nápravu. Politici žijí z jejich platů, ale tomu předchází prestiž a zvolení. A vědí to moc dobře, jenom se podívejte jak Bureš dychtivě koblihy peče.

  A co si myslíte, že se vlastně stane, když přijde taková cesta ŘEcka? Politici to budou muset napravit, jenom ten tlak nevytvoří včas líní občané, kterým ke všemu pořád někdo vykládá, že to nemá cenu. Jako vy teď.

  15. 11. 2020, 10:23 editováno autorem komentáře