Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Deutsche Bank Research navrhuje zdanění práce z domova od - - - @Miroslav Šilhavý TLTR; A ještě jste do toho nyní...

 • 16. 11. 2020 15:18

  - - (neregistrovaný) ---.dynamic.dsl.as9105.com

  @Miroslav Šilhavý

  TLTR; A ještě jste do toho nyní jak vidím zaplantal i ekologii ... tak si vyberu některé výroky, které mě tak nějak praští do oka ...

  V Praze se setkávám s migranty denně. Negativní důsledky jsem v podstatě nepotkal.

  Slušná demagogie. Stejně byste mohl ohodnoti i třeba pedofily, že? Denně chodíte, nic jste neviděl, problém neexistuje. Nenapadlo Vás, že třeba nemáme problémy a zločinnost jako Francii, Belgie, Německo, některé regiony USA a různé jiné regiony jako Afrika právě proto, že nepřipouštíme takovou migraci?

  Důležité je, že mohli vědět. Nikdo tam cenzuru nezavedl a nikomu není bráněno, aby kladl otázky a pídil se. I to patří k politickému boji. Z dlouhodobého hlediska se tyto síly vyrovnávají a to poměrně stačí.

  To není pravda. Např. Twitter kvůli tomu skandálu s laptopem zablokoval dokonce i NY Post a přestože FBI potvrdila pravost, tak téměř všechny velké mediální společnosti toto komentovali jako ruské vměšování a olabelovali to jako "misinformation". Ne každý občas se musí pídit a má na to čas, za to by mu neměli vědomně lhát.

  Proto je potřeba mluvit nejen o číslech, ale i o hodnotách.

  Ano. Jaké hodnoty může mít člověk, který může hodnotit Trumpa hůře než Hitlera - genocidního vraha. Trump nepolarizoval společnost, ve společnosti byla poptávka po velké změně a společnost polarizovala právě média a soc. sítě, které roky štvou levici proti všem ostaním lhaním jako vyše uvedené. Kolik jste po povolebních protestech Trumpových příznivců viděl vypálených obchodů a ulic? Nechtěl byste se konečně taky jednou sám zamyslet kdo že to opravdu působí problémy?

  Každopádně mnoho američanů už zbytečně zemřelo a ještě hodně umře, protože tamní zdravotnictví není připraveno na návaly smrtelně nemocných

  Jste si tím jistý? Trump poslal do NY dokonce zdravotnickou loď, zatíco Quomo ubytoval nakažené do domovů důchodců, hrdě odmítl požádat federální vládu (Trumpovu) o pomoc a odmítal lockdown doporučený federální vládou, dokud je to nesmetlo. Ostatně, byl to Biden, Pelossi atd. kdo na začátku kritizovali Trumpa za zastavení letů z Číny a světa protože je to prej rasistické, unáhlené a zbytečné. Byli to oni kdo vyzívali a organizovali průvody zblblých multikulti levičáků po městech alá "my se covidu nebojíme". Byli to oni kdo celé léto podporovali protesty, kde se - divte se - nenosily masky a nedodržovala opatření. Jako nyné při oslavě "vítězství" Bidena.

  > Cokoliv z toho mohu prokázat

  Mimochodem:
  Sidney Powell, Fox News,
  https://www.youtube.com/watch?v=AnhIAjxKYOc
  Kolik z toho jste už viděl v médích?

  16. 11. 2020, 15:20 editováno autorem komentáře