Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Do darovaných počítačů pro děti bude Praha 3 instalovat Linux Mint od Jan Hrach - > pravidelně řeším problém, když připojím dokinu a...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 11. 2020 14:00

  Jan Hrach

  > pravidelně řeším problém, když připojím dokinu a chci aby mi hrál zvuk přes monitor v ní připojenej stejně, jako to bylo naposled když to bylo takhle připojený, tak mám výstup nastavenej na všechno možný jen ne na ten monitor.

  Jo, celý projekt skončí na tom, že po připojení k monitoru s repráky (kolik takových budou mít samoživitelky co do teď neměly ani na počítač?), pokud budou chtít používat jeho repráky (nepoužívají se na videohovory s učitelem sluchátka kvůli echo cancellation a na sledování přednášek sluchátka kvůli rušení okolí?), to budou muset ručně přepnout (zatímco kdyby se to přeplo samo, tak tady nějaký 0x01 píše, že budou mít problém s tím, že když to připojí k monitoru, tak se jim to přepne ze sluchátek a celý projekt kvůli tomu skončí).

  > nehledě na to, že mi každých pár dní spadne pulseaudio na dummy device a musím ho zabít.

  To se mi neděje, uptime na desktopu mívám tak měsíc. Ale stejně tak by tady určitě spousta lidí mohla napsat spoustu podivných náhodných problémů s Windows.