Hlavní navigace

Názor ke zprávičce EU chystá jednotná pravidla pro zacházení s videozáznamy od Nick Sekáč Magor - @bez přezdívky Výborně. Když nepočítám EK jejíž naše jediná...

 • 17. 7. 2019 0:24

  Nick Sekáč Magor

  @bez přezdívky

  Výborně. Když nepočítám EK jejíž naše jediná členka na ČT 24 prohlásila že může akorát tak utrousit poznámku a pominu že frakce hlasují podle doporučení příslušného výboru o několika členech protože stejně nikdo nemá šanci číst ani zlomek všech textů, kolik že to máme poslanců?
  A pokud by byl potřeba praktický příklad, tak bych uvedl zbraňovou směrnici kterou EU hodlá bojovat proti terorismu omezením legálních poloautomatů přestože teroristé vždy použili nelegální automaty a pistole, které si ještě ke všemu koupili v zemi kde zbraňové restrikce platí dávno (Belgie). Jaké že to měli naši poslanci, tedy poslanci země s jedním z nejlepších zbrojních zákonů, minimální kriminalitou se zbraní ku velkému počtu legálních držitelů?

  No, takže tolik k

  "Češi by neměli zapomínat, že jsou za podobu EU spoluzodpovědní, protože se na jejím chodu podílí i jejich volení zástupci"

  O podobě EU rozhodují lobbysté a dobře financované zájmové spolky, nikdo ani oficiálně (snad kromě Vás) ani nezpochybňuje že EU v podstatě vede německo a na ČR každý kašle, pokud tedy nesouhlasíme, pak se konečně můžeme podílet. Sám se zeptejte sebe co jsme kdy dokázali vyjednat, přestože jak se i Jourová neustále dušuje že za nás bojuje ze všech si. Nic a když na to přijde, tak se klidně změní způsob hlasování. Takže se tu prosím neurážejme takovými klišé, nakonec bude stejně mít jenom cenzor plné ruce práce. Děkuji

  17. 7. 2019, 00:25 editováno autorem komentáře