Hlavní navigace

Názor ke zprávičce EU chystá jednotná pravidla pro zacházení s videozáznamy od L. - To jste si hezky naběhl na vidle :-)...

  • 17. 7. 2019 8:39

    L.

    To jste si hezky naběhl na vidle :-) Zrovna v této době se řeší nová EK a začíná se od jejího předsedy. Původně bylo dohodnuto, že předsedou EK bude jeden ze "spitzenkandidátů", vůdců frakcí, který se účastnil voleb do EP a tedy má z nich mandát a není to králík vytažený z klobouku. Vzhledem k výsledkům voleb měl být tím předsedou EK Frans Timmermans. A tu se zvedl hrozný ryk od nás - Babiše, Orbána (a Poláků a Italů), protože pan Timmermans je známý svým bojem proti rozkrádání dotací, což je přesně to, co Babiš, Orbán a další šmejdi nepotřebují. Místo toho nakonec vytáhli z klobouku a protlačili Ursulu von der Leyen, Němku s dost pochybnou minulostí, pro kterou nehlasoval ani její mateřský stát (Německo), protože tam rozhodně nemá dobrou pověst.

    Tolik tedy k vašemu blábolu "nikdo ani oficiálně (snad kromě Vás) ani nezpochybňuje že EU v podstatě vede Německo a na ČR každý kašle".

    No a o té zbraňové směrnici také lžete. Legálně koupené poloautomaty použili teroristé v roce 2015 při útocích v Paříži, v divadle Bataclan, kde zahynulo 90 lidí. Byly to původně vojenské automaty, které měly být znehodnocené aby fungovaly jen jako poloautomaty, ale oni si je dokázali upravit zpět na automaty. Zde se ukázalo, že to znehodnocování prostě nefunguje spolehlivě a proto byly takové poloautomaty zakázány.