Hlavní navigace

Názor ke zprávičce EU chystá jednotná pravidla pro zacházení s videozáznamy od anonym - "pominu že frakce hlasují podle doporučení příslušného výboru...

 • 17. 7. 2019 16:12

  bez přezdívky

  "pominu že frakce hlasují podle doporučení příslušného výboru o několika členech protože stejně nikdo nemá šanci číst ani zlomek všech textů"
  Pokud se takhle chová váš volený zástupce k zákonům, které vy považujete za důležité, pak jste volil špatně.

  "Jaké že to měli naši poslanci, tedy poslanci země s jedním z nejlepších zbrojních zákonů, minimální kriminalitou se zbraní ku velkému počtu legálních držitelů?"
  To, že za ČR v EU sedí lidé, kteří nehájí naše zájmy není chyba EU, ale naše.

  "O podobě EU rozhodují lobbysté a dobře financované zájmové spolky"
  Ano, to bylo dobře vidět na tom, jaké názory hájil pan Mládek, když se jednalo o roamingu - prosazoval vyšší ceny, než všichni ostatní. Opět: to že se čeští zástupci nechají koupit není chyba EU, ale ČR, která není schopna produkovat a volit lidi s nějakou morální integritou. Ten samý problém je ostatně i v našem parlamentu, kde nás pálí ještě mnohem více.

  "Sám se zeptejte sebe co jsme kdy dokázali vyjednat"
  Já bych si s českými zástupci k jednomu stolu taky nesedl. Je to ztráta času. Zástupci ČR aktivně hájí věci, které jsou v rozporu se zájmy a názory občanů ČR (Mládek) nebo se nejsou schopni rozhodnout co vlastně chtějí (jak by měl EU bránit hranice když nechceme aby měla armádu)....