Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Euro Truck Simulator 2 bude brzy pro Linux od Beryšek - Hraju to kvůli dětem, rády se dívají. Jen...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 1. 2013 8:56

  Beryšek

  Hraju to kvůli dětem, rády se dívají. Jen doufám, že to pro OpenGL pořádně vyladí, protože to má jinak dost nesmyslný HW nároky, pak stačí déšť a zapnout světla a rázem je z toho komix... Jinak fajn oddechovka, ale rychle se z ní stane stereotyp.

 • 16. 1. 2013 17:57

  ajne (neregistrovaný) 77.78.89.---

  S HW nároky máte pravdu, hrál jsem jedničku a celkem mne to sice bezduché ježdění bavilo. Do "autorádia" jsem si nahrál Sherlocka Holmese a pěkně jsem cestou poslouchal :-) Jenže jsem zkoušel i dvojku, a ačkoli nemám odpadní HW (nemám zase teda nic extra, nejsem jinak hráč - NTB 2x2,1GHz Athlon 64, 4GB RAM a ATI Mobility Radeon HD 5145 s vlastní 512MB pamětí), tak hra je plynulá jen když omezím velikost textur na minimum, ale to jsem v grafice tak v roce 1999, prostě hrůza. Jakmile nastavím trochu lepší textury, tak jsem v případě většího množství aut je to jak říkáte komix. Nemám žádné herní dělo, ale co jsem zkoušel, tak mi běžely i hry s napohled lepší grafikou a nastavenými většími detaily celkem plynule.

 • 17. 1. 2013 18:08

  Vindis (neregistrovaný) ---.33.broadband13.iol.cz

  Nemyslím si, že by HW nároky byly přemrštěné. Mám docela průměrný počítač (Core2Duo 2.6GHz, Nvidia GT220 1GB, 6GB RAM), který ani není určen k hraní, a hra mi v něm jede plynule. Bez nějakého přenastavování. Neškubne ani, když mám ve vedlejším monitoru spuštěnou DVB telku přes PC.
  Možná i záleží z jakého pohledu se to vezme. Za volantem to tolik nežere, ale kamera za kamionem by už větší zátěž mohla mít.