Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Evropský parlament schválil povinnost GPS v autech od října 2015 od Jarda_P - Bojovat proti zneužití eCallu ke šmírování by bylo...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 3. 2014 18:43

    Jarda_P

    Bojovat proti zneužití eCallu ke šmírování by bylo potřeba tehdy, až by se k tomu schylovalo. Bojovat proti možnému budoucímu zneužití preventivně dopředu je nesmyslné, protože takhle můžete bojovat proti čemukoli.

    Naopak, proti zlu je treba bojovat jeste predtim, nez se naplno rozleze, protoze pak uz to prakticky nejde.

    Krome toho u tehle vymyslenosti je vzdy velka sance, ze to nekdo vymyslel a pak si zajistil velky trh tim, ze nekoho podmazl. Jako treba ve Francii ted plati predpis, ze kazdy mysi mit v aute tester alkoholu + jeden tester pouzity, ktery na dotaz policie ukaze, jako ze ho pouzil pred jizdou. Je to kokotina a samozrejme to probiha tak, ze ma kazdy v aute dva zaprasene testery - jeden pouzity, jeden zabaleny. Zajimave na tom je ale hlavne to, ze nelze pouzit akykoliv tester, ale pouze homologovany tester. A jak se zda, homologovany byly testery pouze jednoho dodavatele. A jeste zajimavejsi je to, ze prosaklo, ze ten dodavatel ma vazby na soudruha Sarkozyho.