Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Expedia bude přijímat Bitcoiny pro platby za hotely od Lol Phirae - Myslíte si, že když platíte např. dolary kreditkou...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 6. 2014 0:38

  Lol Phirae (neregistrovaný) 2001:470:6f:----:----:----:----:----

  Myslíte si, že když platíte např. dolary kreditkou obchodníkovi, že to "přistane" online na jeho účtu? Ne, banka se s ním vyrovná až za několik dní.

  Chmm, no vidíte, to jsem rád, že to uznáváte. Normální měnou mohu objednávky zaplatit i za několik dnů, ne jen do 15 minut.

  A cena je platná v okamžik, kdy platím.

  Ne. Cena je platná v okamžiku objednávky. Jenže toto pravidlo může platit pouze u použitelných měn.

  A 15 minut mi rozhodně stačí k tomu, abych se rozmyslel, jestli v tom hotelu chci skutečně bydlet a tedy zaplatím. Když platím kreditkou, tak si také nebudu 2 hodiny rozmýšlet, jestli stisknu tlačítko PAY.

  Jste blbej nebo jo? Pokud ty BTC do 15 minut nedorazí, a to po stisknutí toho vašeho tlačítka PAY, tak to je to samé, jako kdybyste vůbec nezaplatil. To je totiž ta super výhoda BTC. :-D

  vlastním-li bitcoiny ... můžu si za ně koupit třeba dovolenou v hotelu na Floridě a na rozdíl do jiných cestovek mi to Expedia umožní.

  Ne, to vám umožní pouze ten prostředník. Nebýt jeho, tak koupíte leda hovno.

  Minulý týden jsem takhle během minuty zaplatil za pár piv v hospodě a stačil mi k tomu telefon.

  Ano. Srovnávat nákup několika piv, kde, i kdyby to konečně celé zkrachovalo, proděláte nejvýše pár desítek korun, s nákupem ubytování za stovky nebo tisíce dolarů, to chce skutečného pitomce.